Czas zmian!

 „Musisz wziąć osobistą odpowiedzialność: Nie możesz zmienić okoliczności, pór roku, albo wiatru, ale możesz zmienić siebie. To jest coś, nad czym masz władzę.”  ~Jim Rohn
Krążą plotki, że jeśli kobieta zmienia fryzurę to zmienia też coś w swoim życiu.
Ja zmieniłam fryzurę, zmieniłam sporo w życiu prywatnym, zawodowym.. W zasadzie na każdej życiowej płaszczyźnie zaszły mniejsze lub większe zmiany. Przyszedł także czas na bloga!


Wszystko miało nadejść trochę później. Moją datą było „od początku marca”, ale jako, że ostatnio wszystko dzieje się jakby szybciej i ogólnie na wariackich papierach, więc chcąc nie chcąc zadziało się tak, także i tutaj! Dobrze czy źle? Okaże się z czasem!

Nie było mnie tutaj w zasadzie 2 miesiące, a i ostatnie pół roku nie był to jakiś najaktywniejszy okres. Straciłam motywację i inspirację. Chyba potrzebowałam aż tyle czasu, by znaleźć nową wizję, ale.. zawsze chciałam wrócić. Tylko trochę inaczej!
Obmyślałam, rozpisywałam na kartkach co i jak. I coś wymyśliłam. Teraz spróbuję to zastosować w praktyce.

Zaczyna się od zmiany nazwy, adresu i szablonu.
Poprzednia nazwa wiązała się z kimś, kim byłam 2 lata temu oraz osobą dla której nie ma i nigdy już nie będzie miejsca w moim życiu. Ostatni rok przyniósł tak olbrzymie zmiany, że nawiązując do nich, chciałabym się odciąć od tamtego również tutaj-> w końcu finalnie mam tutaj być z przyjemności, prawda?
A adres i szablon to już tylko naturalne konsekwencje! Mam nadzieję, że te nowe miejsce spodoba się nie tylko mi, ale również Wam, bo to również dla Was piszę!
Wdzięczna będę za każdą uwagę i sugestię. Cały czas się uczę „pracy” tutaj, a większość z Was ma zdecydowanie większe doświadczenie w blogowaniu.

Czy uda mi się wrócić do dawnej regularności 3 postów w tygodniu? Nie mam pojęcia- tego na pewno nie obiecam. Nie łatwo jest pogodzić pracę, studia, dom, życie towarzyskie i jeszcze wszelkiego rodzaju wyjazdy.. ale zrobię co w mojej mocy, aby było ciekawie i.. odkrywczo!
Dlaczego odkrywczo? Poczułam potrzebę odkrycia tego co mi bliskie, a wciąż nieznane. Was zapraszam we wspólną podróż- już od wiosny!

Skąd inspiracja do stworzenia takiej, a nie innej nazwy? Jest to swojego rodzaju ukłon ku miejscu gdzie się wychowałam, które kocham miłością dozgonną. 

Kraina Tysiąca Jezior, a w rzeczywistości wielu więcej.
Kraina, której tak trochę zawdzięczam to kim jestem. 
A podróże to przecież nie tylko odwiedzanie nowych miejsc. To każdy dzień, wszystko co przeżywamy jest pewnego rodzaju podróżą!

Zapraszam Was w moją podróż. Trochę w świecie odkrywania miejsc, trochę fotografii, ale także tych najbardziej banalnych codziennych spraw.  Zwyczajnych radości i trosk, które dotykają każdego, a można je zobaczyć z innej strony. I dostrzec coś… co dotychczas pozostawało niewychwycone.


Więcej szczegółów już wkrótce!
Miłego tygodnia, Viola ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 1001Podróży , Blogger