Gdynia w jeden dzień: Skwer Kościuszki i Molo Południowe- cz. II

            Jak Wam się podobało w Gdyni? Mam nadzieję, że podobało, bo dziś wracam jeszcze raz ze zdjęciami z tego miasta.

Nie będę się tutaj zbyt bardzo rozpisywała, bo coś tam opisałam już ostatnio <KLIK>, ale jako, że nie mogłam się zdecydować w wyborze zdjęć postanowiłam stworzyć oddzielny post na te które zostały, a chciałabym je Wam pokazać.

Mam nadzieję, że się Wam spodobają.
Nie przedłużając zapraszam do oglądania ;)


P.S. Może nie być mnie tutaj do końca tygodnia, bo wyjeżdżamy na kilkudniowy urlop.. w miejsce w którym ponoć nawet Internetu nie ma(!) - tak, tak. To podobno możliwe!
Jakoś nie szczególnie narzekam. Myślę, że coś w tym czasie napiszę, jeśli się uda to i opublikuję, ale jak będzie to się okaże. 
Dzisiaj z tej okazji trochę przyspieszony post, kolejny spróbuję dodać jeszcze we wtorek rano, a jako, że wracamy w czwartek wieczorem to ten piątkowy pojawi się już normalnie.
A odpoczynek nam się przyda. Mi chyba głównie po moich maturach, Jemu.. haha również po MOICH maturach (mam świadomość, że byłam wtedy „lekko” nieznośna) i Jego egzaminie.
Liczę na naprawdę porządny wypoczynek i regenerację sił, bo muszę trochę przyspieszyć z planowaniem podróży. Na razie jestem dopiero na początku, ale musi się udać!
Trzymajcie się Kochani. Buziaki! Miłego tygodnia.

P.S. Jeśli macie jakieś ciekawe kierunki do odwiedzenia to dajcie znać. Szukam inspiracji! Może akurat skorzystam z Waszej podpowiedzi! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 1001Podróży , Blogger