Stuknęła setka! ;)

     Nie długo minie rok, od kiedy jestem na tym blogu. Na początku było to nie za często, później zrobiłam sobie jakieś postanowienia, a teraz.. jest jak widać. Takim sposobem czytacie właśnie 100 posta! Mam niesamowitą radość z tego, że mogę się dzielić z Wami cząstką swojego życia i tym, że są ludzie którzy to czytają, bo w jakiejś części to miejsce jest przecież nie tak dla mnie jak dla Was ;)

źródło


     Teraz piszę tylko ja i prawdopodobnie tak zostanie (chyba, że znajdzie się osoba, która pokocha to miejsca tak samo).
Naprawdę lubię tu być- jest to swego rodzaju pamiętnik.
Zazwyczaj dominują tutaj relacje z wyjazdów, ale jak pewnie zauważyliście, w ostatnim czasie pojawia się też więcej tych takich osobistych zwierzeń, czegoś co tkwi w środku i tak czy inaczej kształtuje to jaką jestem.

     Patrząc w przeszłość, pamiętam jaką wielką radość sprawiał mi każdy komentarz, wyświetlenie. I wiecie co? Obecnie cieszą mnie chyba jeszcze bardziej- szczególnie jeśli zostawiacie po sobie ślad w postaci jakiegoś przemyślenia, czy wspomnień- jak to często jest w przypadku chociażby wyjazdów.

Statystyki nie są najważniejsze, ale niektóre kraje z których miałam tu wyświetlenia wywołują wielkie zdziwienie. Są one tak egzotyczne, że zastanawiam się- jak to możliwe!

Za to, za każdą chwilę gdy czuję, że naprawdę warto to dalej ciągnąć, za każdy uśmiech na twarzy, który wywołujecie, komentarz.. 
Dziękuję!


     Mam nadzieję, że teraz z wpisu na wpis będę miała tylko więcej i więcej energii na tworzenie dla Was czegoś ciekawego. ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 1001Podróży , Blogger