Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzna 2016r.

Mimo, że ostatnio mniej piszemy o wydarzeniach sportowych, temat ten nas nie opuszcza. Dziś jest właśnie idealna pora aby opowiedzieć Wam o czymś bardzo ciekawym. Polska będzie w dniach 15-31 stycznia 2016r. organizatorem Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn.


 Jest to dla nas okazja, do zobaczenia naszych szczypiornistów w akcji. Wiele zespołów by dostać się na ten turniej musiało przejść przez długie turnieje kwalifikacyjne, które wyłoniły 15 zespół do walki o zwycięstwo w turnieju. Polska jako gospodarz uzupełniła stawkę.
Aż 16 zespołów zostało losowo podzielonych na 4 grupy.
  • Polska zagra w grupie Az Francją, Macedonią i Serbią na hali w Krakowie.
  • W grupie B znalazła się Chorwacja, Islandia, Białoruś oraz Norwegia, którzy swoje siły zmierzą w Katowicach.
  • Drugą na równi Polsce jest dla nas reprezentacja Niemiec, która zagra we Wrocławiu z drużyną Hiszpanii, Szwecji i Słowni.
  • Ostatnią grupę tworzy Dania ,Węgry, Rosja oraz Czarnogóra, oni zagrają w Gdańsku i Sopocie.


 Postanowiłyśmy napisać o tej imprezie, ponieważ jest ona niezwykle ważna. Reprezentacje Polski jak i Niemiec nie są tylkogrupą zawodników, nie zależy nam tylko na suchym oglądaniu meczy, śledzenia wyniku..
Ten sport i te zespoły są w naszych sercach. Przeżywamy każdą akcje, śledzimy każda informację o stanie zdrowia każdego zawodnika, jeśli powiem, że tym żyjemy to Was nie okłamię. Przezywanie na hali każdej akcje, w kilku tysięczna grupą fanów na hali jest najlepszym uczuciem na świecie!

Już raz miałyśmy ku temu okazje, o czym mogliście przeczytać w tym poście.Wtedy postanowiłyśmy sobie, że nie przepuścimy żadnej okazji by kibicować Naszym na żywo, na hali.


 Bilety na mecze kupiłyśmyjak tylko zostały wrzucone do sprzedaży.

Ceny odstraszyły... na najważniejsze mecz fazy finałowej nie mogłyśmy sobie pozwolić, ale na te grupowe oczywiście mamy!      Jest to pierwsza tak duża impreza seniorska w piłce ręcznej w naszym kraju. Miejmy nadzieję, że w innych miastach mówi się o nich więcej. 

 
 Zachęcamy Was wszystkich serdecznie do śledzenia w styczniu losów naszej reprezentacji, w takim wydarzeniu trzeba wziąć udział!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 1001Podróży , Blogger