Kocham szpilki!

            Szpilki… coś co kochamy- no nie dziewczyny? Chyba nawet nie tylko my :pp

Powiedzmy, że moja miłość do tego typu „obuwia” (chociaż sądzę, że szpileczki to coś więcej niż obuwie!) zaczęła się już dosyć dawno temu, jednak z każdym rokiem jest coraz silniejsza!

Byłam zawsze po minimum kilkanaście centymetrów niższa od ludzi, którymi się otaczałam, więc normalną sprawą był wyższy obcas- przywykłam, pokochałam, a teraz nie wyobrażam sobie tego, by raz na jakiś czas nie kupić jakiejś nowej pary.

Jedyny problem to u mnie rozmiarówka- zazwyczaj są o pół rozmiaru za duże lub za małe i trzeba się prawdziwie natrudzić by znaleźć idealne :(

Te które znalazłam ostatnio w Deichmannie były prześliczne, a do tego bardzo wygodne, jednak niestety.. odrobinę za małe :(
Zastanawiałam się czy się nie rozchodzą, ale ciut za dużo kosztowały by ryzykować…

                        
Może którejś z Was się spodobają. Serdecznie polecam wybranie się do sklepu i sprawdzenie. Może akurat ;)
Od jakiegoś czasu- odkąd kolano nie pozwalało mi chodzić na jakimkolwiek obcasie musiałam przystopować, ale teraz koniec z tym!
Poboli to poboli- trudno! Takiej przyjemności nie da się sobie odmówić.
I chyba… nawet trampeczki przegrywają- chociaż je również uwielbiam!

     Prezentują się pięknie w każdej sytuacji, od razu wygląda się inaczej, a do tego dla mnie są po prostu wygodne! Nie powiem. Są czasami cudowne "chodniki" po których ciężko iść, ale mimo wszystko- są najlepsze! ;D

            A jak to jest z facetami.. no cóż. Idź z takim na zakupy- to dopiero jest ubaw!
Na początku coś w stylu „a po co Ci. To przecież takie niewygodne”, a później to nosić i nosić. Najlepiej każda i wszędzie… Heh oni już chyba tacy są :)

            Miłego wieczoru Wam życzę i być może.. udanych zakupów w najbliższym czasie.
W końcu na Sylwestra trzeba się wystroić ;)P.S. Od jakiegoś czasu postanowiłyśmy wrzucać co jakiś czas takie luźniejsze, krótsze posty. Mamy nadzieję, że to nie był zły pomysł i się Wam spodoba :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 1001Podróży , Blogger