Magia lata nad wodą- MOJE jezioro!

                Zazwyczaj szukając ciekawego miejsca, gdzie można by spędzić wolną chwilę szukamy czegoś daleko, a nie zauważamy tego co mamy najbliżej.
Może nie do końca tak wyglądało to akurat w tym przypadku, jednakże mam wrażenie, że zbyt często nie docenia się tej najbliższej okolicy- chodzi mi tu o miasto, wieś czy okolice domu.

U mnie w województwie nie jest ciężko znaleźć atrakcje związane z wodą- dookoła pełno jezior, a to daje szeroką gamę możliwości- w niektórych miejscach naprawdę dobrze wykorzystaną!                My jednak zamiast stawiać na swoje, szukając odpoczynku wyjeżdżamy w dalekie podróże, a tak naprawdę możemy świetnie odpocząć na własnym podwórku.                Bardzo lubię szczególnie ciepłe letnie popołudnia, kiedy przy ciepłym powietrzu, jednak bez lejącego się z nieba żaru można pójść nad brzeg jeziora czy popływać na łódce.
Dookoła cisza, szum wody i jakieś pojedyncze szmery wiatru, gdzieś w nadbrzeżnych drzewach. Jestem wychowana w takich klimatach- mimo, że urodziłam i wychowałam się w mieście, to od zawsze spędzałam tu tak dużo czasu, że nie umiem powiedzieć inaczej jak MOJE JEZIORO!

                Piękne są tu widoki, zachody słońca… Cały klimat tego jeziora jest wspaniały.
Niestety woda jest dosyć brudna, a dno jeziora zarośnięte, co skutecznie wstrzymuje wszelkie chęci zaczerpnięcia w nim ochłody, mimo tego zawsze znajdzie się sto innych pomysłów na wykorzystanie tego miejsca dla siebie.
               
                Przyjemnie jest spędzać tu wolne chwile i cieszyć się z każdej minuty. Naprawdę jeśli się tylko chce można tu odpocząć od zgiełku i innych trosk!


                Moim zdaniem w każdej okolicy znajduje się podobne miejsce, które wystarczy tylko odkryć! Poszukajcie takich również u siebie. ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 1001Podróży , Blogger