Obserwuj bloga przez email

Kilka słów na powitanie ;)

Cześć! ;)

W pierwszym poście kilka słów wstępu o nas, o tym skąd przyszedł pomysł na założenie tego bloga oraz to czym będą inspirowane kolejne wpisy. Na początek tyle wystarczy- nie ma się co niepotrzebnie rozpisywać. Jak będzie okaże się z czasem. 

punkt 1. My-autorki.
Jakie jesteśmy? Ciężko określić. Zależy to od indywidualnego spojrzenia każdego z Was.
Na pewno przez swoje opinie i przemyślenia damy się trochę poznać. To co możemy powiedzieć same o sobie: zwyczajne dziewczyny? Chyba nie. Mamy własne- specyficzne podejście do świata, otaczającej nas rzeczywistości, przyszłości, spełniania własnych marzeń i ambicji.
Na swój sposób szalone kiedy można, poważne kiedy trzeba- wszystkiego po trochu. Mieszanka tworząca nas takie jakimi jesteśmy naprawdę. 
Silne związane z Niemcami, sportem, podróżami, ale nie zamykające się na żadną inną dziedzinę!
Więc o nas z czasem pojawi się w zakładce "O nas".


punkt 2. Skąd pomysł na tego bloga?
Wyglądało to jak pewnie u większości blogujących- nic w tym szczególnego.
Dawniej bawiłam się już w blogowanie, jednak była to tematyka raczej czysto sportowa, teraz postanowiłyśmy zrobić coś razem. Tak dla siebie jak i po trochu dla innych. 
Po którejś z rzędu rozmowie i "rozkładaniu świata na czynniki pierwsze" do czego pewnie doszło jeszcze pogubienie własnych notatek naszła myśl, że może tego typu pomysł nie byłby zły.
Czas mijał... mijał... i w sumie nic się nie działo, aż do czasu gdy znalazłyśmy się tu.
I w sumie to tyle. Miał to być wirtualny notes, miejsce gdzie możemy wyrazić swoją opinię, jeśli to komuś w czymkolwiek pomoże, zainteresuje to będziemy się z tego bardzo cieszyć, w innym wypadku będzie to po prostu spis naszych pomysłów i przeżyć z których same będziemy także na pewno korzystać!

punkt 3. (ostatni na dziś) Jakie będą tematy, inspiracje... Czyli po prostu o czym będziemy pisać w przyszłości.
Na ten moment ciężko jest to określić tak konkretnie, bo przecież nie da się zgromadzić tutaj teraz tego wszystkiego co nas zaciekawi, być może zbulwersuje albo po prostu będziemy chciały Wam to przekazać w przyszłości, jednak w skrócie pisząc będzie to po prostu nasze spojrzenie na świat, z domieszką zdjęć (postaramy się żeby były one głównie naszego autorstwa).
Jeśli miałybyśmy określić dziedziny o których pewnie będzie najwięcej to można podzielić to tak:
  • sport 
  • podróże (a w tym nasze plany, zbieranie informacji, ale także nasze relacje) 
  • Niemcy
  • fajne rzeczy które można zrobić samemu w domu
  • sprawdzone przepisy 
  • rzeczy i ludzie którymi się inspirujemy
  • wiele, wiele innych
Pisać będziemy z serca, więc zapewne często będzie to bardziej subiektywny niż obiektywny tekst przepełniony emocjami!

Jeżeli będziemy dodawać tu jakieś konkretne informacje to będą one albo sprawdzone przez nas osobiście albo dokładnie zebrane po przeszukaniu źródeł w internecie itp., więc może ktoś znajdzie tu coś czego my szukałyśmy wcześniej i nie mogłyśmy znaleźć nigdzie indziej.

Jedyne co teraz pozostaje to życzyć miłej lektury kolejnych postów, które (mamy nadzieję) w miarę możliwości czasowych i sprzętowych będą pojawiać się regularnie.

Do napisania:
Autorki ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 1001Podróży , Blogger