Kilka słów na powitanie ;)

Cześć! ;)

W pierwszym poście kilka słów wstępu o mnie, o tym skąd przyszedł pomysł na założenie tego bloga oraz to, czym będą inspirowane kolejne wpisy. Zaczynamy! ;)

źródło
punkt 1. Autorka
Jaka jestem? Ciężko określić. Zależy to od indywidualnego spojrzenia każdego z Was.
Na pewno przez swoje opinie i przemyślenia dam się trochę poznać już niedługo. To co mogę powiedzieć sama o sobie: zwyczajna dziewczyny? Chyba nie. Mama własne- specyficzne podejście do świata, otaczającej mnie rzeczywistości, przyszłości, spełniania własnych marzeń i ambicji.
Na swój sposób szalona kiedy można, poważna kiedy trzeba- wszystkiego po trochu. Mieszanka tworząca mnie taką jaką jestem naprawdę. 
Silnie związana z Niemcami, sportem, podróżami, ale nie zamykająca się na żadną inną dziedzinę!
Więc o mnie z czasem pojawi się w zakładce "O mnie".


punkt 2. Skąd pomysł na tego bloga?
Wyglądało to jak pewnie u większości blogujących- nic w tym szczególnego.
Dawniej bawiłam się już w blogowanie, jednak była to tematyka raczej czysto sportowa, teraz postanowiłam zrobić coś bardziej uniwersalnego. Tak dla siebie jak i po trochu dla innych. Żebym z jednej strony nie musiała się zamykać na jedną tematykę, a z drugiej, być może mogła komuś pomóc z dylematem, który samej udało mi się już rozwiązać.
Po którejś z rzędu rozmowie i "rozkładaniu świata na czynniki pierwsze", do czego pewnie doszło jeszcze pogubienie własnych notatek naszła myśl, że może tego typu pomysł nie byłby zły.
Czas mijał... mijał... i w sumie nic się nie działo, aż do czasu gdy znalazłam się tutaj.
I w sumie to tyle. Miał to być wirtualny notes, miejsce gdzie mogę wyrazić swoją opinię, utrwalić pomysł, które wpadły z przypływem chwili, by nie zagubiły się gdzieś w czeluściach moich szuflad. Jeśli to komuś w czymkolwiek pomoże, zainteresuje, to będę się z tego bardzo cieszyła, w innym wypadku będzie to po prostu spis moich pomysłów i przeżyć z których sama będę także na pewno korzystała w przyszłości! ;)

punkt 3. (ostatni na dziś) Jakie będą tematy, inspiracje... Czyli po prostu o czym będę pisała w przyszłości.
Na ten moment ciężko jest to określić tak konkretnie, bo przecież nie da się zgromadzić tutaj teraz tego wszystkiego co mnie zaciekawi, być może zbulwersuje albo po prostu będę chciała Wam to przekazać w przyszłości, jednak w skrócie: będzie to moje spojrzenie na świat, z domieszką zdjęć (postaram się żeby były one głównie mojego autorstwa).
Jeśli miałabym określić dziedziny o których pewnie będzie najwięcej to można podzielić to tak:
  • sport 
  • podróże (a w tym moje plany, zbieranie informacji, ale także moje relacje z już odbytych wycieczek) 
  • Niemcy
  • fajne rzeczy które można zrobić samemu w domu
  • sprawdzone przepisy 
  • rzeczy i ludzie którymi się inspiruję
  • wiele, wiele innych
Pisać będę z serca, więc zapewne często będzie to bardziej subiektywny, niż obiektywny tekst- taki przepełniony emocjami!

Jeżeli będę dodawała jakieś konkretne informacje, to będą one albo sprawdzone przez nas osobiście albo dokładnie zebrane po przeszukaniu np. źródeł w internecie, więc może ktoś znajdzie tu coś, czego ja szukałam wcześniej i nie mogłam znaleźć nigdzie indziej.

Jedyne co teraz pozostaje to życzyć miłej lektury kolejnych postów, które (mam nadzieję) w miarę możliwości czasowych i sprzętowych będą pojawiać się regularnie.

Do napisania:
Viola ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 1001Podróży , Blogger